bramy kielce, bramy warszawa aktualnosci

thysen bramy

Bramy ThyssenKrupp

ThyssenKrupp to potężny niemiecki koncern posiadający miano jednego z największych na świecie producentów stali węglowej oraz stali nierdzewnej. Nasza stała wspópraca z ThyssenKrupp została potwierdzona certyfikatem. [zobacz certyfikat]

dowoz bramy

Dowóz bram na terenie całego kraju

Dostawa odbywa się naszym transportem w uzgodnionym z Państwem terminie. Wszystkie elementy bram na czas transportu są zabezpieczone przed mechanicznymi uszkodzeniami dzięki czemu dostarczamy towar w oryginalnym nienaruszonym stanie.
[wyceń bramę]

wneka

bramy

Bramy segmentowe naszej produkcji wykonywane są z paneli renomowanej firmy niemieckiej THYSSEN KRUPP.

Panele składają się z dwóch stalowych, ocynkowanych okładzin, pokrytych lakierem. Rdzeń stanowi twarda pianka poliuretanowa o grubości 40 mm (współczynnik izolacji cieplnej = 1W/m2K.)

Dostępne są w standardowych kolorach: białym, brązowym, niebieskim i złoty dąb. Na życzenie- w każdym innym kolorze z palety RAL. Do wyboru 210 barw.

Wszystkie używane przez nas podzespoły są wysokiej klasy, co gwarantuje wieloletnia bezawaryjną eksploatacje.

Rolki prowadzące wykonane są z tworzywa o wysokiej wytrzymałości na bezobsługowych łożyskach tocznych i służą bezawaryjnie przez cały okres użytkowania bramy.

System równoważenia ciężaru bramy oparty jest na sprężynach skrętnych. Zapewnia to lekkie, bezpieczne otwieranie i zamykanie bramy.

bramy śląsk

bramy śląsk bramy śląsk bramy śląsk bramy śląsk bramy śląsk bramy śląsk bramy śląsk